Гімназійні новини · Фотогалерея · Екскурсія гімназією · Бібліотека · ВчительськаApril 19 2024 16:58:07

16 березня в Миколаєві відбулося урочисте нагородження талановитих дітей Миколаївської області, які потрапили до Всеукраїнського проекту «Майбутнє України - талановиті діти 2019».

До книги потрапили і наші талановиті 5-тикласники!

Башиньска Юлія (5-А клас)

П'ясковська Дар'я (5-А клас)

Чамбул Діана(5-А клас)

Скрипачов Єгор(5-Б клас)

Колосовська Вероніка (5-Б клас)

20 БЕРЕЗНЯ - ДЕНЬ ЩАСТЯ

20 березня - День Щастя, який для гімназійної родини поступово стає доброю традицією. Дякуємо організаторам свята, найстаршим гімназистам - учням 11-А та 11-Б класів та їх класним керівникам Ісаханян Оксані Олексіївні та Янішевській Оксані Володимирівні.

Переможці премії - Дарую Щастя 2019

Харичков Віктор

11-Б

Гоголев Іван

Катерина Бойчук - учениця 9-А классу, відзначена серед талановитих дітей нашої області! Стаття про творчість творчої гімназистки увійшла до книги «Майбутнє Миколаївщини – талановиті діти!»

В рамках гімназійного проекту «Виставка одного митця» творчі роботи Катерини Бойчук були представлені у березні гімназійній родині.

Вітаємо переможців районного етапу міського конкурсу "Наш пошук і творчість - тобі, Україно!":

Слесаренко Любов (7-Б)

Мишкіну Поліну (7-А)

Рубай Марину (7-Б)

Бажаємо успіхів у міському етапі!

ГОДИНА СПІЛКУВАННЯ В 11 КЛАСАХ

На годині спілкування команда у складі хлопців 11-х класів відпрацьовували методи перенесення постраждалого/пораненого до точки(пункту) евакуації та подальшого транспортування. Ознайомились з матеріалом, та методиками перенесення постраждалих. Захід пройшов під керівництвом Янішевського Костянтина Сергійович, військового лікаря, учасника ООС. Гімназисти покроково відпрацьовували правила реагування в надзвичайній ситуації, вчились приймати рішення в команді. Ознайомились із теоретичним і практичним матеріалом на високому рівні. Класні керівники 11-х класів Ісаханян О.О. Янішевська О.В.

5-Б ДОЛУЧИВСЯ ДО ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ФЛЕШМОБУ ДО ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ЛІНИ КОСТЕНКО

5-Б ДОЛУЧИВСЯ ДО ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ФЛЕШМОБУ ДО ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ЛІНИ КОСТЕНКО.КЛАСНИЙ КЕРІВНИК - ГУЦУЛ МАРІЯ ВОЛОДИМИРІВНА

ЗАХИСТ ПРОЕКТУ ПО ВИРОЩУВАННІ НАЙБІЛЬШОЇ КВАСОЛІ

Захист проекту по вирощуванню найбільшої квасолі у 5-А класі. Вчитель - Букова Тетяна Анатоліївна

УВАГА!КОНКУРС!ЯК Я ЗАХИЩАТИМУ БАТЬКІВЩИНУ

УВАГА! Роботи приймаються до 3 уроку 22.03.2019!

Положення.

ДО УВАГИ УЧНІВ 8-10 КЛАСІВ

Школа з культурної дипломатії

Заявки подаються до 21 березня

Подати заявку можна за цим посиланням.

Вітаємо Гладкову Діану, Трофімову Вероніку,Борисову Катерину,Романовську Ірину, Левченко Руслану та Саркисян Сюзанну, які посіли ІІ місце з баскетболу в районному змаганні.

Вчитель - Андрейченко Людмила Володимирівна