Гімназійні новини · Фотогалерея · Екскурсія гімназією · Бібліотека · ВчительськаApril 19 2024 22:48:42

ПРАПОР НАШОЇ ГІМНАЗІЇ ПОПОВНИВ КОЛЕКЦІЮ СТАНИЦІ ЛУГАНСЬКОЇ

Колекцію прапорів мешканці Станиці Луганської збирають з 2015 року. Гості, які приїздять до Станиці з різних куточків нашої держави та з-за кордону, залишають на згадку про дружні взаємостосунки прапор своєї країни, області, міста. Також є прапори військових частин, ветеранських організацій. Зараз вже зібрано близько 700 прапорів і прапорців. Учасниця EdCamp заступник директора Колесніченко Наталія Федорівна передала до незвичайної колекції і прапорці Миколаївської гімназії №3 та міста Миколаєва.

Анкета

ВІТАЄМО З ДНЕМ МАТЕРІ!
ПРОЕКТ "СМІТИТИ НЕ МОЖНА ПЕРЕРОБЛЯТИ" / 5-Б
ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ

8 травня в Миколаївській гімназії №3 відбулися заходи до Дня пам’яті та примирення.

На уроці Мужності учні 11-Б класу Миколаївської гімназії3, вшановуючи 8 травня День пам’яті та примирення, згадували та віддавали шану тим, хто віддав своє життя, дитинство, юність заради Миру в нашій Україні. Одинадцятикласники, батьки та сім'ї цінують уроки історії, цінують пам'ять про своїх пращурів. Традиційно до тематичних зустрічей долучаються гості. Серед гостей був Олексій Губський, який пішов на фронт добровольцем у 2015 році. Потрапив у підрозділ «Карпатська Січ». Воював у районі Донецького летовища. Згодом «Карпатська Січ» увійшла до складу 93-ї окремої бригади, яка теж складалась, в основному, з добровольців. У 2019році заснував кафе #Veteran_Point у центрі Миколаєва. Під час заходу переповнювали почуття трепетного ставлення до Миру в нашому місті.

ДО УВАГИ БАТЬКІВ УЧНІВ 5-11 КЛАСІВ

Шановні батьки!

Просимо долучитися до опитування щодо доцільності проведення батьківських зборів.

Рада гімназії

Перейти до анкети

ДЕНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ

19 квітня в Миколаївській гімназії №3 відбулись заходи до Дня цивільного захисту. А саме: відпрацювання евакуації з приміщень всіх учасників освітнього процесу при оголошенні надзвичайної ситуації, надання першої долікарської допомоги, виставка засобів індивідуального захисту.

Висловлюємо подяку Корабельному відділу ДСНС України у Миколаївській області за участь у заході.

ЕКОПАТРУЛЬ

Екопатруль на конкурсi "Найкращi практики"

Вітаємо Андрія Дерябіна, учня 11-Б класу із нагородою та почесним І місцем на Чемпіонаті України з пауерліфтингу