Гімназійні новини · Фотогалерея · Екскурсія гімназією · Газета · Бібліотека · ВчительськаOctober 22 2020 09:40:32
Меню:
Гімназійні новини
Загальна Інформація
Умови вступу
Порядок реагування на випадки булінгу

Сторінка гімназиста
Фотогалерея
Батьківська сторінка
Наукове товариство
Наші досягнення

Гість
Им'я

ПарольВи не зареєстровані?
Натиснить тут для реєстрації

Забули пароль?
Спитайте новий тут.
ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ
ONLINE-ЛІНІЙКА
Ми на Facebook
HEALTHY SCHOOLS
Ми на Facebook
ПСИХОЛОГІЧНА СКАРБНИЧКА
НЕуроки
Ми на Facebook
КОНКУРСИ
КОНКУРСИ
Ми на Facebook
Ми на Facebook
Загальна Інформація

Миколаївська гімназія №3 – загальноосвітній навчальний заклад ІІ -ІІІ ступеня, створений як заклад с посиленим вивченням окремих предметів, відповідно до профілю на підставі рішення Миколаївської міської ради №3/12 від 24.07.1998р. У закладі 14 класів, 447 учнів. Мова навчання - українська.


Гімназія має чітку систему профільної освіти: з 5 класу гімназисти вивчають другу західноєвропейську мову (німецьку або французьку), допрофільна підготовка здійснюється за рахунок варіативної частини теж з 5 класу – учні мають можливість відвідувати факультативи з предметів філологічного циклу (англійська, німецька, французька, російська, болгарська мови). У 8-9-х класах організоване поглиблене вивчення англійської мови; 10-11-ті класи обрали лінгвістичний профіль.

За роки своєї успішної діяльності наш педагогічний колектив посів гідне місце серед інших загальноосвітніх навчальних закладів міста. За висновками Миколаївської обласної регіональної експертної ради з питань ліцензування та атестації навчальних закладів Миколаївська гімназія №3 у 2014 році була визнана атестованою «на відмінно», з відзнакою.

У гімназії працює команда професіоналів: 63% вчителів гімназії мають вищу категорію, 33% - вчителі зі званням «старший учитель», 14% - «учителі-методисти».

Серед наших учителів — призери Всеукраїнського конкурсу “Учитель року”, конкурсу “Нове ім'я”; переможці конкурсу “Класний керівник року".

Учні гімназії –призери олімпіад різного рівня, учасники і призери міських і обласних турнірів з географії, біології, хімії, основ правознавства, конкурсу-захисту НДР при МАН, мовно-літературних конкурсів і предметних інтелектуальних конкурсів різного рівня. Сьогодні наші випускники відомі своїми визначними здобутками у всіх сферах життєдіяльності суспільства не тільки в Україні, але й далеко за її межами.

Гімназія не залишає лідерських позицій в українській мові (за підсумками ЗНО- 2017) – І місце в місті; з історії – ІІІ місце; ІV – із англійської мови, VІ – з математики.

За роки свого існування гімназія створила достойну МТБ: відповідно до сучасних вимог обладнані 24 навчальних кабінетів, у кожному є комп'ютер, в більшості – мультимедійний комплекс (проектор, екран, ноутбук), проведений високошвидкісний Інтернет, працює вай-фай, адаптований до умов лінгафонного навчання мобільний комп'ютерний кабінет англійської мови; діє власний веб-сайт, який систематично забезпечує офіційне представлення інформації про заклад у мережі Інтернет, регулярне висвітлення новин гімназійного життя; працює електронний щоденник: заповнюють учні-представники від класу.

Гордістю закладу є кабінет-театр: оснащений сучасною мультимедійною технікою кабінет світової літератури, мала сцена для впровадження театральної педагогіки у НВП.

Гімназія створена в Корабельному районі м. Миколаєва як заклад, який дає можливість учням отримати освіту високоінтелектуального і культурного рівня.


1. Сертифікація

2. Статут гімназії

3. Структура та організація управління

4. Кадровий склад закладу освіти згідно з ліцензійними умовами

Всього вчителів – 35;

спеціаліст вищої категорії – 24;

спеціаліст першої категорії – 5;

спеціаліст другої категорії -3;

спеціаліст -3

5. Територія обслуговування, закріплена за закладом.

6. Ліцензійний обсяг та фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти: 450 – 442.

7. Мова (мови) освітнього процесу- українська.

8. Освітня програма 5-9 класи (2019-2020 н.р.)

9. Освітня програма 10-11 класи (2019-2020 н.р.)

10. Результати моніторингу якості освіти

11. Звіт директора - 2019 р.

12. Правила вступу

Кафедри:
Адреса:

м.Миколаїв

пр.Корабелів 12-г

tel:

63-53-67,

63-64-88,

63-64-93

E-mail: gimnaziya3@ukr.net
URL: www.gimn3.edu.mk.ua

Ми на Facebook

Гімназія - це заклад, де якісно навчають і наполегливо вчаться