Гімназійні новини · Фотогалерея · Екскурсія гімназією · Бібліотека · ВчительськаApril 25 2024 06:46:35

ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ
УРОК МУЖНОСТІ /9 КЛ

Миколаївська організація ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) організувала для учнів 9 класів виїзний Урок мужності «Подвиг наших воїнів у 1941-45,1979-89,1914-1919 рр.». Під час екскурсії гімназисти поклали квіти до трьох пам’ятників героям різних років та відвідали військову частину - 79 ОАЕМБР.

Дякуємо Паліводі Сергію Миколайовичу за організацію екскурсії.

УВАГА, ВІДБІР ДО ДИТЯЧОГО ТАБОРУ З ПОЛІЦЕЙСЬКИМИ

Якщо тобі від 14 до 16 років, ти маєш можливість безкоштовно поїхати у Всеукраїнський дитячий табір "Вартові безпеки" з патрульними поліцейськими. Тебе чекають: тренінгові заняття з безпечної поведінки; заняття спортом та відпочинок біля моря; здобуття базових навичок тактичної підготовки; основи надання домедичної допомоги; пізнавальне спілкування з поліцейськими; квести, інші цікаві та корисні активності.

Детальніше про умови відбору за посиланням: цим посиланням. Поспішай, роботи приймаються до 1 червня 2019 року.

УВАГА!КОНКУРС!

Переможці ХХ конкурсу Шевченківської поезії «Заповіт-2019» відбувся 9 березня в Миколаївському Будинку вчителя

Диплом І ступення - Панченко Андрій.

Диплом ІІ ступення - Задорожнюк Катерина

ОНЛАЙН-КУРС ДЛЯ ШКОЛЯРІВ

Для молоді віком від 15 до 24 років розробили безкоштовний онлайн-курс про комунікації для соціальних змін.

Пройти навчання можна за цим посиланням.

ЕКСКУРСІЯ 11 КЛАСІВ ДО КНУКІМ
ПРОГРАМА «ШКОЛА І ПОЛІЦІЯ»

В рамках міської програми «Школа і поліція» Олена Олександрівна Зінькова шкільний офіцер поліції управління патрульної поліції в Миколаївській області щомісячно проводить для гімназистів заняття з практичного права:

- Відповідальність підлітків за порушення закону.

- Права дитини.

- Протидія булінгу в дитячому середовищі.

1 березня відбулися зустрічі шкільного поліцейського з учнями 7-Б,8-А,8-Б,9-Б класів.

СВЯТО ВЕСНИ - 5-Б КЛАС

Учні 5-Б класу організували свято весни. Разом з батьками на майстер-класах змайстрували марцішори і всій гімназійній родині їх дарували. Перед цим розповіли одну із легенд походження свята та протанцювали веселі танці. Бажаємо щоб разом з весною до вас завітало щастя, здоров'я і гарний настрій

ПРЕЗЕНТАЦІЯ КНИГИ "ЦЕ ЗРОБИЛА ВОНА".ЗАХІД ГЕНДЕРНОЇ РІВНОСТІ/8-Б КЛАС

Учні 8-Б відвідали захід з гендерної рівності в Дитячій бібліотеці №8. Відбулася презентація книги "Це зробила вона". Розмова йшла про роль жінки в сучасному суспільстві. Дякуємо за плідну співпрацю !