Гімназійні новини · Фотогалерея · Екскурсія гімназією · Бібліотека · ВчительськаMay 03 2024 15:14:31

УВАГА! Є МОЖЛИВІСТЬ ЗАЛУЧИТИСЯ ДО ДОБРОЇ СПРАВИ
Шановні педагоги!
Хочемо сповістити, що безкоштовні сертифікати для учасників встановлення рекорду України «Наймасовіший урок добра» ще знаходяться на підписі в Міністерстві освіти і науки України. Як тільки ми отримаємо підписані сертифікати, то відразу надішлемо їх до управлінь/департаментів освіти для вручення. Дякуємо за розуміння! Також пропонуємо Вашому навчальному закладу долучитись до Всеукраїнської благодійної акції «Подарунок для пухнастого». Мета акції: забезпечення іграшками та лежаками котів в притулках вашого міста. Суть акції: виготовлення учнями на уроках трудового навчання іграшок та лежаків для котів, з покидькового (б/у) матеріалу. Терміни: 2018-2019 навчальний рік. Матеріали: тканина (непотрібний одяг), вата/поролон, пластмасова упаковка від іграшок з «Кіндер-сюрприз», бусинки/крупа (в якості шумового наповнювача пластмасової упаковки від іграшок з «Кіндер-сюрприз»). Ми будемо дуже вдячні вам, якщо ваш навчальний заклад долучиться до даної акції. Ваші учні зможуть відчути себе справжніми волонтерами і допомогти котикам та собачкам в притулках, яким часто не вистачає не лише уваги, але і тепла. Якщо Ваш навчальний заклад готовий приєднатись до акції – напишіть нам на електронну адресу bioetika@happypaw.ua вказавши: ваше місто, назву навчального закладу та контактний номер телефону, і ми надішлемо Вам схеми виготовлення іграшок та лежаків.
Комментарії
Немає комментарів
Комментувати
Для комментування - зайдіть на сайт під своїм логіном і паролем.
Рейтинги
Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, залогиньтесь или зарегистрируйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.