Гімназійні новини · Фотогалерея · Екскурсія гімназією · Бібліотека · ВчительськаApril 26 2024 09:22:16

ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ І ПИСЕМНОСТІ

21 листопада гімназія святкувала День української мови і писемності. Після урочистої лінійки вся гiмназiйна взяла участь у мовній інтерактивній грi "Збери кирилицю".За умовами гри, кожен клас виконував лінгвістичне завдання, після успішного виконання якого отримував букви первісної кирилиці, а представники вiд класу розмiщували лiтери на загальному стендi. Першими стали 10-А, 11-Б і 5-А класи й отримали солодкi подарунки. Так веселим гуртом ми зібрали нашу праабетку.

Також у цей день традиційно розпочався Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика, учні старших класів приєдналися до написання Всеукраїнського радiодиктанту національної єдності, а наймолодшi гiмназисти, учнi 5 класiв, порадували всiх яскравими малюнками про рiдну мову.

Напередоднi свята учитель зарубiжної лiтератури, психолог гiмназiї Янiшевська О.В. та учнi Гiль Анна (10-А) i Цацук Марiя (9-А) виступили на мiськiй науково-практичнiй конференцiї «Проблеми бiлiнгвiзму пiвденних регiонiв України».

Комментарії
Немає комментарів
Комментувати
Для комментування - зайдіть на сайт під своїм логіном і паролем.
Рейтинги
Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, залогиньтесь или зарегистрируйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.