Гімназійні новини · Фотогалерея · Екскурсія по закладу · Газета · Бібліотека · Вчительська · Дистанційні курси · Щоденник Д/зMarch 29 2017 18:01:20
Меню:
Гімназійні новини
Загальна Інформація
Умови вступу

Сторінка гімназиста
Фотогалерея
Батьківська сторінка
Наукове товариство
Наші досягнення

Щоденник Д/з
Гість
Им'я

ПарольВи не зареєстровані?
Натиснить тут для реєстрації

Забули пароль?
Спитайте новий тут.
Шевченківські читання

На Шевченківські свята учні гімназії взяли участь у різних конкурсах виразного читання поезій Великого Кобзаря. У гімназійному конкурсі «Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття» взяли участь 30 учнів 5-11 класів.

Дякуємо учасникам за любов до шевченківського слова і вітаємо переможців:

І місце: Семенова Катерина (7-А), Дейнеко Вікторія (9-Б), Фішкова Карина (5-А), Калиниченко (5-А), Ісаханян Софія (10-А)

ІІ місце: Капля Віктор (6-Б), Ігнатьєва Анастасія (7-А), Колесниченко Тетяна (5-Б)

ІІІ місце: Колодій Надія (7-А), Коноз Олена (9-Б).

9 березня в Будинку учителя відбувся XVIII конкурс шевченківської поезії «Заповіт». У ньому взяли участь 200 читців з міста й області. Дуже приємно привітати Коваля Іллю, учня 9-А класу, який посів ІІ місце.

10 березня в Кульбакінському будинку культури відбувся Міський огляд-конкурс читців «Нас єднає Тарасове слово». Грамотами за участь нагороджені Фішкова Карина (5-А), Калиниченко Аліна (5-А), Семенова Катерина (7-А), Висоцький Іван (7-А), Ісаханян Софія (10-А),

а переможцями стали Коваль Ілля (9-А) – І місце, Дейнеко Вікторія (9-Б) – ІІ місце.

Пам’ятаймо Шевченкове:

Ну що б, здавалося, слова ...
Слова та голос — більш нічого.
А серце б’ється — ожива,
Як їх почує!
Увага! Акція!
З 15 березня по 30 квітня оголошено збір макулатури в рамках благодійної акції

«Діти Миколаєва – дітям українського Донбасу» ,

яку проводить громадська організація Асоціація учасників та інвалідів АТО

(збір макулатури на придбання комп`ютерного класу для навчального закладу села Гранітне Донецької області).

Кожен бажаючий слідкує за перебігом акції на сайті www.atomk.com.ua

До уваги класних керівників та гімназистів! АНКЕТУВАННЯ
Шановні класні керівники!
В рамках підготовки до засідання педагогічної ради необхідно заповнити анкету до 25 березня 2017р.

Шановні учні 5-11 класів!
Запрошуємо приєднатися до анкетування з питань учнівського самоврядування до 30 березня 2017р.

Шановні учні 5-6 класів!
Запрошуємо приєднатися до анкетування з питань національно-патріотичне виховання до 30 березня 2017р

Шановні учні 8-9 класів!
Запрошуємо приєднатися до анкетування з питань національно-патріотичне виховання до 30 березня 2017р

Шановні учні 11 класів!
Запрошуємо приєднатися до анкетування з питань національно-патріотичне виховання до 30 березня 2017р

Культурологічна змістова на уроках іноземної мови
Соціокультурний контекст має значний вплив на відношення учнів до вивчення іноземної мови. Навчаючи дітей користуватися мовою як інструментом спілкування, вчителі гімназії активно використовують матеріали, пов'язані із культурою та історією країни мови, що вивчається.
У результаті роботи над проблемою здійснення культурологічного підходу до НВП в гімназії підвищився рівень творчості педагогів, сформувалася здатність учителів до застосування нових методів і форм навчання. Усе це стало гарною передумовою нової сходинки у творчому розвитку та активізації мисленнєвої діяльності учнів.Заступник директора з НМР Коваль І.І.
Майбутнє - за інтеграцією
Напевно, досвід проведення інтегрованих уроків є у кожного вчителя. І хоч це вимагає великої підготовки, ефективність таких уроків є достатньо високою. Взаємозв'язок двох навчальних дисциплін в рамках 45 хвилин виглядає гармонійним і зрозумілим для учнів. Діти аналізують, зіставляють, порівнюють, шукають зв'язки між предметами і явищами. А головне - інтегровані уроки часто супроводжуються відкриттями і знахідками.

Панорама відкритих уроків
Традиційно у лютому-березні в гімназії проходить панорама відкритих уроків "Від творчого прийому до творчого уроку". Вчителі діляться своїми ідеями, роздумами про найоптимальніші шляхи та засоби навчання, презентують власні педагогічні знахідки.
Відкриті уроки продемонстрували великий творчий потенціал педагогів гімназії та вміння працювати у відповідності до сучасних освітніх вимог. 
Заступник директора з НМР Коваль І.І.
Жива картина


Підсумки декади
Декада іноземних мов


З 24 лютого по 09 березня у гімназії пройшла декада іноземних мов. Було проведено велику кількість цікавих заходів. Одним із них був конкурс творів “Write On”, який був організований Корпусом Миру і ЧДУ ім. П. Могили. Мелані Грехем, волонтер-організатор конкурсу була вражена нашими учнями та їх творчими здібностями. Усі 23 учасники конкурсу були нагородженні дипломами. Переможцями стали: Пономаренко Анастасія ( 11-А), Шпилева Тетяна (10-Б), Євсеєва Марія (9-Б), Фат`янова Владислава (8-А). Ці учні будуть представляти гімназію на обласному конкурсі.
Жвавий інтерес п`ятикласників привернув «Ярмарок знань». За отримані бали вони змогли одержати високу оцінку. Надзвичайно цікавою була і «Зустріч із казкою» у 5-их класах.
Незвичайним був конкурс «Жива картина», в якій взяли участь учнівські колективи 6-А, 6-Б, 7-А, 7-Б, 9-А, 9-Б, 10-Б класів.
У конкурсах “The Lady of English” і “English gentlemаn” неперевершеними були учениці 10-Б класу Шпилева Тетяна, Лук`янчук Дар’я та учні 9-А класу Зубанич Михайло, Токар Владислав.
Учні 7-9-их класів взяли участь в англійському квесті “Daily Challenge”. Вони змагались на кращі знання із літератури та мови, астрономії, біології а також в комп’ютерних науках. І все це англійською мовою!
Учні нашої гімназії показали високі знання у конкурсах із німецької та французьких мов.
Найактивніші учасники конкурсу: Іоргов Владислав, Каратай Данило, Зірка Олексій, Зрадовський Аркадій (6-А), Зайцева Дар’я, Поливода Юлія (8-Б).
Особливу подяку висловлюємо учням 11-А класу Купенко А., Мамлюк В., Осміченку Д., Іваненку К. та учням 9-их класів, які взяли активну участь у підготовці та проведенні заходів декади.


Єрошкіна Н.І., зав. кафедри іноземних мов
День рідної мови в гімназії
21 лютого дружна гімназійна родина відзначила Міжнародний день рідної мови. У цей день гімназія перетворилась на велику квест-кімнату. Учителі української мови і літератури підготували цікаві мовні квести. На станціях учні 5-9 класів виконували завдання з лексики, граматики, фразеології, орфографії, пунктуації, а також розгадували лінгвістичні ребуси, кросворди, розігрували діалоги. А старшокласники стали наставниками молодших гімназистів і контролювали правильність виконання завдань на кожній станції. Командами-переможцями стали ті учні, які зуміли показати не тільки неабиякі знання з мови, а й виявили кмітливість, змогли організувати роботу в команді.
У цей день рідне слово об’єднало гімназійну родину, і ми вкотре відчули, що «найбільше і найдорожче добро в кожного народу — це його мова».
Литовченко О.М., зав кафедри словесності

Про відзначення в гімназії Року англійської мови в Україні
За словами Й.В.Гете: «Скільки ти знаєш мов, стільки разів ти людина». Необхідність вивчення англійської мови в 2016 році стала для українців вище, адже Президентом України П. Порошенком 16 листопада 2015 року було підписано Указ «Про оголошення 2016 року Роком англійскої мови в Україні» (№641/2015 від 16.11.2015р.). Порошенко прийняв таке рішення, «враховуючи роль англійскої мови як мови міжнародного спілкування, з метою сприяння його вивченню для розширення доступу громадян до світових економічних, соціальних,освітніх і культурних можливостей, які відкривають знання і використання англійської мови, забезпечення інтеграції Українидо європейського політичного, економічного і науково-освітнього простору, на підтримку програми Go Global, що визначає вивчення англійської мови одним із пріоритетів стратегії розвитку».
Були затверджені заходи по гімназії (накази від 30.12.2015 р. № 266, від 16.02.2016 р. № 23), що включали в себе різноманітні конкурси, які проводились в гімназії. Такж наші учні брали участь у міських конкурсах, були заплановані зустрічі із носіями мови, вистави для учнів 5-6 класів, «круглий стіл» в 11 класах з питань вивчення англійської мови в Україні, учні брали участь в олімпіадах різного рівня, літературних читаннях, присвячених В.Шекспіру, у роботі літнього мовного табору.
Цього року робота мовного табору була організована за допомогою волонтерів – студентів факультету іноземних мов Державного університету ім. Сухомлинського, випускниць нашої гімназії, що проводили заняття англійською та німецькою мовами.

Завідуюча кафедрою іноземних мов Н. І. Єрошкіна
Сторінка 1 із 16 1 2 3 4 > >>
Кафедри:
Адреса:

м. Миколаїв пр. Корабелів 12-г
E-mail: 3gimnaziya@ukr.net
URL: www.gimn3.edu.mk.ua

Гімназія - це заклад, де якісно навчають і наполегливо вчаться