Гімназійні новини · Фотогалерея · Екскурсія по закладу · Газета · Бібліотека · Вчительська · Дистанційні курси · Щоденник Д/зDecember 17 2017 05:55:58
Меню:
Гімназійні новини
Загальна Інформація
Умови вступу

Сторінка гімназиста
Фотогалерея
Батьківська сторінка
Наукове товариство
Наші досягнення

Щоденник Д/з
Гість
Им'я

ПарольВи не зареєстровані?
Натиснить тут для реєстрації

Забули пароль?
Спитайте новий тут.
АСМ приєдналися до проекту УАЛ

Гімназійна команда «АСМ» створилася для участі в іншому міському благодійному проекті «Новорічний марафон» і успішно проходить станції, виконуючи завдання.

Тепер «Агенти Святого Миколая» приєдналися до благодійного проекту студентів Української академії лідерства «Слідами святого Миколая», що проходить за підтримки мерії міста.

Щовечора протягом тижня з 11по16 грудня гімназійні агенти разом із студентами працюють у Резиденції Святого Миколая, виготовляють янголів та прикрашають печиво «миколайчики».

Понад тисячу першокласників міста та вихованців садочків отримають несподівані привітання. Робити добрі справи завжди приємно!

ЗДВР Колесніченко Н.Ф.,керівник проекту «АСМ»

ПРОЕКТ 5-А класу

ПРОЕКТ 5-А класу «Новорічні вітання малюкам»

14 грудня учні 5-А класу (кл.керівник Карпенко А.Я.) відвідали Миколаївський обласний будинок дитини. Юні гімназисти привезли для малят багато подарунків та поклали їх під ялинку.

П’ятикласники підготували святкові вірші і новорічні привітання. Усім дітлахам сподобався цей несподіваний сюрприз від гостей з гімназії.

Дякуємо родинам Алейнова Артема, Хусаїнової Марії, Карася Максима, Куришко Артема за активну участь в організації і проведенні проекту «Новорічні вітання малюкам», що пройшов у 5-А класі в рамках гімназійної колективної творчої справи «Добрі справи».

Родіна Дар’я, 10-Б клас

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ ПРАВА (4-10 грудня)

Різноманітні заходи протягом тижня правових знань об’єднали всіх гімназистів.

Виставки творчих робіт „Захист від кримінальних небезпек” (6клас).

Студенти української академії лідерства провели лекцію для учнів 11-Б класу з теми „Права людини. Міжнародний марафон листів на підтримку незаконно засуджених”

В рамках правового лекторію учні 10-А,10-Б,11-А зустрілися з викладачами та магістрантами ЧДУ ім. П. Могили. Розмова йшла про головні меседжі та ідеї запобігання торгівлі людьми. Науковці представили аналітичні матеріали, законодавчі акти, контакти спеціалізованих організацій, що надають допомогу постраждалим і надали практичні поради про те, як мінімізувати ризики під час подорожей, навчання та працевлаштування за кордоном. Зустріч організувала вчитель історії Маханьковська Л.Й.

До підготовки години спілкування «Права дитини» у 6-А класі (кл.керівник Бондарук Л.М.) залучилося учнівське самоврядування. Кожен із учасників мікрогрупи готував свою частину у спільному виступі.

Гру „Права дитини” провели учні 10-х класів для п’ятикласників: перегляд тематичного відео, інсценізації, вікторина, творчі виступи.

Практичні поради «Толерантне спілкування між однокласниками»: учні 10кл для учнів 7класів під час годин спілкування.

«Школа медіації»: опитування учнів гімназії щодо проблем жорстокості (створення учнями 10-Б класу відеорепортажу з подальшим розміщенням на сайті гімназії)

Засідання гімназійного батьківського клубу «Радість і щастя у кожній родині» із запрошенням РитенкоО.В. (керівник секції МАН «Психологія» МОЕНЦУ) провела психолог Склярук О.В.

«Правовий лекторій». Запрошені фахівці: адвокат Гоголева Г.О.(учні 9 класів), адвокат Скоробагатов О.В. (учні 10-Б класу). Старшокласниці Калачова Валерія, Остапенко Тетяна, підготували презентацію «Стоп насильству!» та відеоматеріали з теми «Мої права та обов’язки». Порушувались питання актуальні для підлітків: «Як захистити себе, якщо ти опинився в складній конфліктній ситуації, ти – жертва конфлікту?», «Як не стати жертвою маніпуляції крадіїв, сумнівних осіб?», «Алгоритм дій, якщо ти став свідком жорсткого поводження в соціумі», «Законодача база, яка обумовлює правила прийому та влаштуваннявн неповнолітньої особи на роботу». До обговорення тем сучасності залучились класний керівник Склярук О.В., вчитель географії Косинська О.М.

Тематичні години спілкування за матеріалами програми «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція» - 8-Б клас.

Он-лайн тестування за Програмою протидії торгівлі людьми (сайт «Стоп трафік», Представництво міжнародної організації з питань міграції в Україні ) з отриманням сертифікату пройшли учні 8-Акласу (кл. кер. Литовченко О.М.) та 10-А класу ( кл.кер. Ісаханян О.О.).

ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ЕКО-АГІТБРИГАД

Учні 7-Б класу взяли участь у обласному конкурсі колективів екологічної просвіти загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів

Команда : «ЕКО»

Тема виступу: Раціональне природокористування

Склад команди:

Ткач Аліна

Прозапас Анастасія

Волобуєв Микита

Чеботаєва Анастасія

Шевчук Дар’я

Капля Віктор

Керівник команди: Букова Тетяна Анатоліївна

СПІВПРАЦЯ ГІМНАЗИСТІВ З ДИТЯЧОЮ БІБЛІОТЕКОЮ

Справжнім передноворічним подарунком для гімназистів став відеофільм від працівників дитячої бібліотеки №8 про бібліотечні уроки, що проходили у класних колективах гімназії та у читальній залі бібліотеки протягом року.

СТВОРЕНО ВІДЕОРОЛИК ПРО ГІМНАЗІЙНИЙ ФЛЕШМОБ

Створено відеоролик про гімназійний флешмоб, що відбувся під час лінійки до Дня Гідності і Свободи

ГІМНАЗИСТИ НА "МИКОЛАЇВ 92FM"

7 грудня в ефірі радіостудії "Миколаїв 92FM" (рубрика "Орієнтири", ведуча Тетяна Бокацька) знову звучали гімназійні новини.

Учні 7-А класу - вихованці гуртка "Мистецтво живого слова" Гнатюк Микита, Агафонов Кирило, Попельнюк Олексій, Шинкаренко Софія, Степанчак Яна, Стернад Марія разом із учителями Бондарук Л.М. та Огіренко О.О. розповіли про гімназійний кабінет-театр і свої акторські експерименти на уроках літератури.

АГЕНТИ СВЯТОГО МИКОЛАЯ виконали завдання першої станції

АГЕНТИ СВЯТОГО МИКОЛАЯ виконали завдання першої станції міського благодійного новорічного марафону «Віримо у диво! Створюємо диво!»


Команда гімназистів «Агенти Святого Миколая» 7 грудня виконали завдання першої станції – висадили «Новорічний десант у школі – інтернат №2.

Більше 50 вихованців залучилися до свята, а це майже всі учні 5-10 класів.

Спочатку агенти показали візитку команди. Потім об’єднали дітей по станціям – сюрпризам:

«Новорічні прикраси» - 10 дітей виготовляти балеринки-сніжинки, що об’єднали у чарівну новорічну композицію;

«Різдвяне печиво» - 10 дітей прикрасили мастикою 25 пряників новорічними візерунками;

«Танцювальна» - 9 дітей вивчили танець «Макарена»;

«Козацькі забави» - 10 чоловік змагалися у випробуваннях на спритність, швидкість та кмітливість

Фінальним моментом свята стала презентація всіма учасниками своїх досягнень: новорічної композиції, прикрашене печиво, медалі козаків та запальний танець дівчат.

Посмішки вихованців, гучні довготривалі оплески задоволених дітей стали справжнім подарунком для агентів – відзнака якісно виконаного завдання та теплота у серці від доброї справи.

ВЕЛИКА ПОДЯКА всім учасникам команди «АСМ - Агенти Святого Миколая»

Сюрприз «Козацькі забави:

Морикіна Яна (9-Б),

Влад Ліщук (9-А)

Іваненко Костянтин (випускник гімназії)

Сюрприз «Новорічні прикраси»

Зайцева Дар’я (9-Б),

Петриченко Христина(9-Б),

Конончук Настя (9-Б)

Сюрприз «Різдвяне печиво»

Мельник Олександра (9-Б),

Полівода Юля (9-Б),

Петренко Поліна (9-Б)

Сюрприз «Танцювальна»

Безшляга Іра (9-А),

Зайко Ксенія (9-А,

Гіль Ганна (9-А),

Козуліна Ганна(9-А).

ДНВР Колесніченко Н.Ф.

ГІМНАЗІЙНИЙ ФЕСТИВАЛЬ «НАШ КЛАС за ЗСЖ» (1 грудня )

Напрямки: спорт у моїй родині; спортсмени нашого класу; народні рецепти збереження здоров’я; оздоровчі та спортивні заходи нашого класу; радимося з фахівцями (зустрічі з лікарями); зустрічі зі спортсменами; журналістське дослідження тощо.

До складу журі увійшли представники Міністерства здоров’я учнівського самоврядування: Бородич Ліза, Цимбал Настя.

Подяку за активну участь отримали класні колективи : 5-А,5-Б, 6-Б,7-А,7-Б,8-А,10-А, 10-Б, 11-А класів

Лауреати фестивалю:
6-А - номінація «Спортивна слава класу»
8-Б – номінація «Артистичний виступ»
9-А – номінація «Журналістське дослідження теми»
9-Б - номінація «Танцювальний дружний клас»
11-Б - номінація «Актуальність виступу»

Дякуємо Бездольному Вадиму (10-Б) за створення відеоролика за результатами фестивалю.

Вітаємо !

учня 10-А класу Коваля Іллю - учасника VІІІ Всеукраїнської конференції учнівської молоді «Мій рідний край, моя земля очима сучасників»; доповідь Іллі визнана кращою і її матеріали увійшли до збірки статей конференції;

Владиженко Аліну, ученицу 11-А класу, яка посіла ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі філософсько-культурологічного есе Національного університету «Острозька академія».

Сторінка 1 із 18 1 2 3 4 > >>
Кафедри:
Адреса:

м. Миколаїв пр. Корабелів 12-г
E-mail: 3gimnaziya@ukr.net
URL: www.gimn3.edu.mk.ua

Гімназія - це заклад, де якісно навчають і наполегливо вчаться