Гімназійні новини · Фотогалерея · Екскурсія гімназією · Газета · Бібліотека · Вчительська · Дистанційні курсиApril 25 2019 05:28:13

ДО УВАГИ БАТЬКІВ УЧНІВ 5-11 КЛАСІВ

Шановні батьки!

Просимо долучитися до опитування щодо доцільності проведення батьківських зборів.

Рада гімназії

Перейти до анкети

ДЕНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ

19 квітня в Миколаївській гімназії №3 відбулись заходи до Дня цивільного захисту. А саме: відпрацювання евакуації з приміщень всіх учасників освітнього процесу при оголошенні надзвичайної ситуації, надання першої долікарської допомоги, виставка засобів індивідуального захисту.

Висловлюємо подяку Корабельному відділу ДСНС України у Миколаївській області за участь у заході.

ЕКОПАТРУЛЬ

Екопатруль на конкурсi "Найкращi практики"

Вітаємо Андрія Дерябіна, учня 11-Б класу із нагородою та почесним І місцем на Чемпіонаті України з пауерліфтингу

ДО УВАГИ БАТЬКІВ!
ДО УВАГИ УЧНІВ 9-10 КЛАСІВ!

Форма для реєстрації

ДО УВАГИ БАТЬКІВ УЧНІВ 5-11 КЛАСІВ

Шановні батьки!

Рада гімназії

Перейти до анкети

ФОРУМ ВІДПОВІДАЛЬНОГО ЛІДЕРСТВА

18-20 квітня Українська Академія Лідерства проводить "Форум відповідального лідерства". Ти навчишся презентувати себе, здобудеш практичні навички роботи в команді, знатимеш, як не боятись публічних виступів, вмітимеш добре вести переговори, та ефективно працювати з громадою.

Форма для реєстрації

Вітаємо переможців районного етапу обласного конкурсу «Знай і люби свій край»

І місце

Башинська Юлія (5-А)

Малишевська Анастасія (5-Б)

Фат'янов Андрій (7-А)

ІІ місце

Семенець Наталя (5-А)

Дугіна Наталя (5-А)

Бєляєв Іван (5-А)

Кошман Герман (6-А)

Мишкіна Поліна (7-А)

Осадча Яна (6-Б)

ІІІ місце

Колосовська Вероніка (5-Б)

ПРОГРАМА "ШКОЛА І ПОЛІЦІЯ"

В рамках міської програми «Школа і поліція» Олена Олександрівна Зінькова шкільний офіцер поліції управління патрульної поліції в Миколаївській області щомісячно проводить для гімназистів заняття з практичного права.

08 квітня відбулися зустрічі шкільного поліцейського з учнями 7-Б,8-Б,10-А, 10-Б, 11-Б класів.

Сторінка 1 із 49 1 2 3 4 > >>