Гімназійні новини · Фотогалерея · Екскурсія гімназією · Газета · Бібліотека · ВчительськаJuly 10 2020 06:29:57
Порядок реагування на випадки булінгу

ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ
ПСИХОЛОГІЧНА СКАРБНИЧКА
НЕуроки
Особливості проведення ЗНО з іноземних мов у 2020 році
Суттєвою відмінністю ЗНО з іноземних мов є аудіювання. Саме цей компонент вирізняє тест з-поміж інших.

Як же відбувається аудіювання? Фахівці Українського центру оцінювання якості освіти підготували інформаційний відеоролик, у якому розповідається про особливості тестування з іноземних мов.

Повний текст читати ТУТ

ЗНО: що треба взяти із собою та яких правил дотримуватись
Міністерство освіти і науки створило відеоролик із правилами проходження зовнішнього незалежного оцінювання.
Відео опублікували на ютюб-каналі міністерства

Відео розміщено ТУТ

Учасникам потрібно мати із собою:

сертифікат учасника ЗНО;
документ, зазначений у сертифікаті (паспорт, ID-картка тощо);
запрошення-перепустку на ЗНО;
дві-три ручки з чорною пастою;
воду в прозорій пляшці без етикетки;
медичну маску або респіратор, у якому ви доїдете до пункту тестування;
персональний антисептик.

Детальніше ТУТ

Чи вплине рішення про необов’язкове складання ДПА на рейтингові бали ЗНО? Роз’яснення УЦОЯО
Учасникам зовнішнього незалежного оцінювання не варто хвилюватися за рейтингові бали.
22 червня Володимир Зеленський підписав ЗУ «Про внесення змін до деяких законів України щодо окремих питань завершення 2019/2020 навчального року» згідно з яким, випускники закладів освіти звільняються від обов’язкового ДПА у формі ЗНО.

Повний текст читати ТУТ

Любомира Мандзій: Епідеміологічна ситуація дозволяє провести ЗНО-2020 25 червня – 17 липня, пункти тестування готові провести його у безпечних умовах
Державна комісія з техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій дозволила провести зовнішнє незалежне оцінювання з 25 червня до 17 липня. Про це сьогодні, 22 червня 2020 року, заявила т.в.о. Міністра освіти і науки Любомира Мандзій під час спільної з партнерами перевірки готовності пункту проведення ЗНО у Коледжі морського і річкового флоту. У візиті також взяли участь Надзвичайний і Повноважний Посол Швейцарії в Україні Клод Вільд і заступник голови Представництва ЮНІСЕФ в Україні Лора Білл.

Повний текст читати ТУТ

Президент підписав закон про звільнення учнів від ДПА
Президент України Володимир Зеленський підписав закон про звільнення учнів 11-х класів від обов’язкової державної підсумкової атестації, що був ухвалений парламентом 18 червня 2020 р.

Гімназійна родина на радіо

Представники гімназійної родини: Наталія Федорівна Колесніченко, Оксана Володимирівна Янішевська, Олена Олегівна Огіренко, учениця 6-А класу Владислава Тищук, учень 7-А класу Артур Римбалович в ефірі програми «Радіодень» (спільний спецпроєкт «Українського радіо Миколаїв» та телеканалу «Миколаїв») розповідають про участь у Програмі "Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів"

«Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів» – унікальна соціальна програма, яка сприяє розвитку здорового харчування, фізичних активностей та свідомого ставлення школярів до власного здоров’я.

Програма тривала з жовтня 2019 по травень 2020 року і об'єднала всіх гімназистів, батьків, вчителів і мешканців громади.

Гімназія посіла почесне ІІ місце і отримала 63 тисячі гривень на STEM-обладнання.

Дякуємо всій гімназійній родині за цікаві активності та натхнення! 🎉🎉🎉

ДО УВАГИ МАЙБУТНІХ ГІМНАЗИСТІВ!

НАКАЗ ПРО ЗАКІНЧЕННЯ УЧНЯМИ ОСНОВНОЇ ШКОЛИ

НАКАЗ ПРО ЗАКІНЧЕННЯ УЧНЯМИ ОСНОВНОЇ ШКОЛИ тут

Команда юних психологів запрошує до гімназійної родини

Команда "Юні_психологи" та психолог гімназії- Янішевська Оксана Володимирівна запрошують гімназистів і їх батьків приєднатись до Флешмобу "Гімназія - наша дружня родина".

В відео до 1 хвилини поділіться своїми враженнями про гімназійне життя, про те, як гімназисти стали дружніми та єдиною великою родиною.

Навіщо?

Щоб прийдешні п'ятикласники знали,

що в нас цінують і плекають

кожну дитину від 5 по 11 клас💖