Гімназійні новини · Фотогалерея · Екскурсія по закладу · Газета · Бібліотека · Вчительська · Дистанційні курси · Щоденник Д/зFebruary 24 2018 14:18:40

Щоденник Д/з

Результати міської виставки - конкурсу

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ

міської виставки - конкурсу іграшок та сувенірів «Новорічні та Різдвяні фантазії»

І місце:

ГУСАРЕНКО ДАНИЛО, (7-Б), робота «Снігова краля»;

ПРУЦЬКИЙ ІВАН, (6-Б), робота «Новорічні балеринки».

II місце:

РУБАЙ МАРІЯ, (6-Б), робота «Весела ялинка»;

КУДРІН МАКСИМ, (6-Б), робота «Весела подорож в Новий рік».

IIІ місце:

БОДЕНЧУК ЕДУАРД, (6-Б), робота «Гостинний Дід Мороз».

До уваги батьків
Організація відпочинку та оздоровлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки м. Миколаєва у 2018 році

1. Які категорії дітей м. Миколаєва набувають право на оздоровлення та відпочинок у літку 2018 року? Законом України «Про оздоровлення та відпочинок дітей» від 04.09.2008 № 375-VI (зі змінами від 06.06.2017, № 2081-VIII), визначено категорії дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки:

2. Які документи необхідно надати для отримання бюджетної відпочинкової послуги до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку?

Читати документ повністю

До Дня рідної мови
Зверніть увагу! На сторінці бібліотекаря до Дня рідної мови розміщено електронну виставку ресурсів для вивчення української мови. Ознайомитися з матеріалами виставки можна за посиланням виставка
Про відновлення освітнього процесу
Повідомляємо, шо на підставі розпорядження в.о. міського голови від 16.02.2018 у зв’язку зі зменшенням кількості учнів, хворих на грип та ГРВІ, нормалізації епідеміологічної ситуації освітній процес в закладах загальної середньої та позашкільної освіти буде відновлено з 19.02.2018.
Просимо підтримати проект № 29

Шановні батьки!

На сайті Міської ради у розділі Громадський бюджет mykolaiv-budget.e-dem.in.ua триває голосування за проект №29, який передбачає облаштування велопарковки на подвір'ї Миколаївської гімназії №3 та ще 24-ох громадських закладів.

Вибір проектів підручників для 5-х класів
Переглянути витяг з протоколу засідання педагогічної ради
Продовження карантину
Обмежувальні заходи в закладах загальної середньої та позашкільної освіти (припинення освітнього процесу) подовжено по 16.02.2018 (для шкіл з шестиденним режимом роботи - 17.02.2018) включно.
Завдання на КАРАНТИН

До уваги гімназистів та батьків!

Завдання з предметів на період карантину знаходяться у електронному Щоденнику Д/З.

Протягом карантину завдання будуть оновлюватись

ВЕЧІР ЗУСТРІЧІ ВИПУСКНИКІВ

Вечір зустрічі випускників – це завжди свято і для учнів, і для вчителів. Це можливість побачити тих, кого вчив, і тих, з ким навчався, побачити тих, хто за час гімназійного життя став рідним. Гімназійна родина вітала ювілярів 5,10 та вперше 15-річного випусків.

Подорож у країну спогадів розпочала директор гімназії Марія Федорівна Письменна, привітавши усіх гостей і побажавши їм гарного настрою, підкреслила, що гімназія зберігає міцні традиції, завдяки яким і сьогодні всі разом зібралися на вечір зустрічі шкільних друзів.

Приємним сюрпризом став номер у виконані золотого голосу - 2008 Григорян Юлії. Виступи сучасних гімназистів 5 та 11 класів додали теплоти та повернули всіх випускників у часи гімназійного життя...

Дякуємо учасникам концерту: Міщенко Настя(11-А), Кабанюк Ілля (11-А), Підвірний Богдан (11-Б) , Єлчева Настя (11-Б), Римбалович Артур(5-А), Карась Максим (5-А), Родін Єгор (5-А), Мезінова Поліна (5-А), Хусаїнова Марія(5-А), Іванченко Юлія (5-А), Маковій Настя (5-А), Карлович Ксенія (11-Б), Лук’янчук Дар’я (11-Б), Хитрук Кирило(11-Б)

Зустріч із представниками Вищої Академії Бізнесу

25-го січня гімназії №3 випала чудова нагода прийняти гостей з-за кордону. Ними стали представники  Вищої Академії Бізнесу з м. Домброва Гурніча. Темою розповіді були перспективи співпраці українського та польського студенств з виходом на європейські вузи.

За відгуками учнів зустріч пройшла успішно і вона була інформативною, а на кінець деякі з учнів навіть отримали подарунки, взявши участь у невеликому конкурсі від гостей. Наприклад, Максим Губерначук та Вікторія Дейнеко виграли флешки, Тетяна Гошко отримала мішечок для спортивної форми, а Валерія Калачова - цукерки. Всі залишились задоволеними, адже ті, хто нічого не виграли - отримали цінну інформацію!

Нагорна Анастасія,10-Б клас

Сторінка 1 із 22 1 2 3 4 > >>