Гімназійні новини · Фотогалерея · Екскурсія гімназією · Газета · Бібліотека · ВчительськаSeptember 27 2020 12:54:36
Меню:
Гімназійні новини
Загальна Інформація
Умови вступу
Порядок реагування на випадки булінгу

Сторінка гімназиста
Фотогалерея
Батьківська сторінка
Наукове товариство
Наші досягнення

Гість
Им'я

ПарольВи не зареєстровані?
Натиснить тут для реєстрації

Забули пароль?
Спитайте новий тут.
ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ
HEALTHY SCHOOLS
Ми на Facebook
ПСИХОЛОГІЧНА СКАРБНИЧКА
НЕуроки
Ми на Facebook
Ми на Facebook
Ми на Facebook
ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ

Про Психологічний супровід освітнього середовища розповідає психологиня - Янішевська Оксана Володимирівна. Учасниками радіоефіру є гімназисти та мама, які діляться враженнями від участі в арт-терапевтичних майданчиках за ініціативи психолога.

Коментрарі телефоном:

учениця 5-го класу Софія Босяга,

мама Софії - Світлана Петрівна Босяга, учениця 5-го класу Валерія Левицька,

учениця 11-го класу Ірина Безшляга,

директор Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Василь Шуляр.

Ведуча програми - Тетяна Бакоцька.

Арт-терапія під час пандемії

ДО УВАГИ ВЧИТЕЛІВ!

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

З 23 квітня розпочалася реєстрація на навчання за компетентнісно та діяльнісно орієнтованими модулями (кейсами) на квітень 2020 року. Доступ до платформи здійснюється за покликанням: modules.moippo.mk.ua або через сайт Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, розділ «Слухачам курсів» - «Компетентнісні модулі».

Реєстрація закривається 30 квітня 2020 року.

ОБИРАЙ СВОЄ!

 

27.04.2020 р. Оголошення для батьків майбутніх гімназистів!

 

До уваги майбутніх учнів та їхніх батьків!

У зв’язку з продовженням карантину заяви на вступ до гімназії будуть прийматися в телефонному режимі, на електронну адресу  gimnaziya3@ukr.net або через скриньку біля входу в гімназію.

До 5 класів – з 30.04.2020 року,

до 10 класів – з 15.05.2020 року.

Контактний телефон: (0512)63-53-67

(з 9.00 до 16.00 щоденно у робочі дні).

                                                                        Адміністрація закладу

ДО УВАГИ БАТЬКІВ!
Дистанційний супровід освітнього середовища психологічною службою

В період карантину психолог Миколаївської гімназії #3 підтримує активний зв'язок із
 учасниками освітнього середовища.
Тричі на тиждень на платформі Zoom проводяться динамічні групові заняття з учнями, які відчувають підвищений рівень тривожності через самоізоляцію. Проводяться з гімназистами корекційно-розвивальні заняття з метою підвищення мотивації до навчання, з розвитку навичок самоконтролю під час додержання режиму дня, формування сталих навичок раціонального розподілу навчального часу.
    Щодня за запитом на платформах  Skype/ Zoom надаються консультації сім'ям, проводяться дистанційні арт-терапевтичні майданчики, на яких взаємодіють психолог-учні-батьки-класні керівники.
  В дистанційному супровіді проводиться  психодіагностика з учнями.
 В рамках просвітницької роботи проводяться консультації та тематичні відео-поради для учнів, батьків, вчителів.
   В рамках самоосвіти психолог проходить навчання на дистанційних освітніх платформах EdCamp Ukraine, Prometheus, Всеосвіта.
Психологічна служба готова до співпраці з усіма учасниками освітнього середовища. 
к.т. 0636472615 , ел.адреса: j0636472615@gmail.com психологиня, Янішевська Оксана Володимирівна

ВЧИТЕЛІ ГІМНАЗІЇ ЗА ЗСЖ
ПОРАДИ ВІД ПСИХОЛОГА

"КАРАНТИН - це не кара, а шанс людству для формування пріоритетів і визначення цінностей"

Підтримуючи один одного, ми вийдемо після карантину на вулиці, в соціум урівноваженими та психологічного здоровими.

Українські учні разом із своїми батьками перебувають на карантині. Хтось пережив шлях адаптації, а комусь період самоізоляції дається важко на емоційну, на фізичному, на психологічному рівнях. Під час самоізоляції діти цілодобово проводять у колі своїх сімей, у колі рідних. Обмежені у просторі та виборі занять. Люди на певний час позбавлені своїх звичних справ і розваг, а більшість дорослих і дітей пригнічую новий спосіб життя. Найперше, що потрібно зробити – це прийняти ситуацію. Зрозуміти, що наразі буде тільки так і не інакше. І що саме від кожного з нас, від нашої відповідальності, залежить, коли ж ці обмеження припиняться.

Рекомендую Вам, щоб у цій ситуації шукали позитивні моменти і саме тоді, карантин пройде легко і з користю.

- По-перше, що потрібно зробити, це зрозуміти, що під час карантину, без завад, можна переосмислити своє відношення до життя, перерозподілити життєві цілі і, що саме головне, налагодити стосунки з близькими, приділити їм максимум часу. Можливо комусь цей час потрібен щоб відновити сімейні стосунки, знайти спільну мову зі своїми дітьми. Коли ще буде така нагода?

- По-друге. Гарна можливість зрозуміти, що ми не половинки один одного, а дві особистості. У кожного з нас своє світосприйняття, своя картина світу, свої бачення і бажання. І саме тоді, коли ми на одинці з іншою людиною, ми можемо поділитись своїми баченнями, розділити свої мрії з близькими.

- По-третє. Дуже корисним було б скласти кризовий план. Наразі багато людей переживають через те, що у них обмежились джерела доходів. Це звісно додає хвилювань і вибиває з колії. Тому в сімейному колі потрібно розписати ваші витрати, що потрібно купувати в першу чергу, а що може і зачекати. Резервний запас лишати на непередбачувані витрати.

- Карантин – прекрасна можливість саморозвитку. Наразі дуже багато онлайн курсів/ дистанційних сесій стали безкоштовними, таким чином спікери намагаються привабити аудиторію, яка була б з ними і після карантину. Цією можливістю потрібно користуватись. Можете вивчати іноземну мову? Чи опановувати сферу IT? Якраз добре починати. Ще одним моментом позитивним є те, що ви можете це робити разом зі своїми дітьми. Потім Буде і про що поговорити, і разом повчитись, закріплюючи здобуті навички.

- Дотримуйтесь особистого простору, поважайте його і не порушуйте. Кожному з нас, час від часу, потрібно побути наодинці з самим собою. Але і розподіліть хатні обов’язки між собою.

- Поруч з нами на карантині є ще й діти. Це додаткове навантаження, адже Ви з ними робите уроки, граєтесь і приділяєте багато уваги. Важливо створити і для них планування дня, тижня. Чітко розподілити обов’язки, час для навчання, особистих потреб, відпочинку. Саме час дізнатись про мрії своїх дітей, їхні бажання, спланувати відпочинок на вихідні тощо. За цим усім не варто забувати і про себе. Час для батьків і час для дітей – це окремі години, коли кожен має можливість на усамітнення. Є надзвичайно важливим у сучасному світі – це дотримуватись інформаційної гігієни. Черпайте інформацію з офіційних джерел, менше проводьте часу в соціальних мережах, де надзвичайно багато фейкових новин. Тримайте руку на пульсі інформаційного простору світу – але з розумом, мудро аналізуючи, черпаючи позитив.

З найтеплішими побажаннями психологиня - Янішевська Оксана Володимирівна 😉

ДО УВАГИ БАТЬКІВ, УЧНІВ І ВЧИТЕЛІВ!

Запрошуємо гімназистів, вчителів і батьків #Миколаївська_гімназія_3 приєднатися до активностей #Безпечний_карантин

ДО УВАГИ ГІМНАЗИСТІВ!
Сторінка 4 із 69 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>
Кафедри:
Адреса:

м.Миколаїв

пр.Корабелів 12-г

tel:

63-53-67,

63-64-88,

63-64-93

E-mail: gimnaziya3@ukr.net
URL: www.gimn3.edu.mk.ua

Ми на Facebook

Гімназія - це заклад, де якісно навчають і наполегливо вчаться