Гімназійні новини · Фотогалерея · Екскурсія гімназією · Бібліотека · ВчительськаApril 26 2024 02:14:02

Батьківський Фонд підтримки гімназії

Корабельний місцевий благодійний Фонд "Підтримка гуманітарної гімназії №3" створений у травні 2002р. Фонд здійснює свою діяльність відповідно до Конституції України, Закону України "Про благодійництво та благодійні організації" та Статуту.

Благодійний Фонд зареєстрований у виконавчому комітеті Миколаївської міської ради 10.06.2002р. (Свідоцтво №120174).

Головною метою Фонлу є благодійна допомога гімназії в справі розвитку та поширення матеріально-технічної бази, сприяння покращенню умов навчання та створенню кращих соціально-економічних умов для учнів вчителів.

Фонд має рахунок в банку Київська Русь №2600366470001, круглу печатку, а ткож інші реквізити, які затверджуються коференцією та реєструються в установленому Законом порядку.