Гімназійні новини · Фотогалерея · Екскурсія гімназією · Бібліотека · ВчительськаMay 12 2024 12:34:00

Вчитель року

Коваль І.І.,
заступник директора з НВР
Миколаївської гімназії №3

Другий рік працює в Миколаївській гімназії №3 молодий вчитель історії та права Пастухов Олексій Володимирович. Учитель зі своїм педагогічним почерком, оперативно реагуючий на новації психолого-педагогічної науки, Олексій Володимирович активно використовує на своїх уроках сучасні інформаційні ті мультимедійні технології.

- Чому Ви стали вчителем?
- Завжди мріяв про цю професію... Мрія здійснилася. Мені цікаво спілкуватися з дітьми, цікавий різновид наших навчальних днів, кожний новий день –це відкриття. Та й викладацька діяльність – це завжди шлях уперед, це завжди творчість, це завжди пошук...

Покликання вчителя – це цілий комплекс, в якому з’єднується внутрішня гармонія, велика енергія та глибоке знання предмету. Вчительська позиція Пастухова О.В. – виховати творчу особистість, яка здатна мислити критично та альтернативно, створити умови для саморозкриття учня, його самоствердження.

-Чому Ви обрали саме історію та право? Чого прагнете передати дітям, викладаючи ці дисципліни?
- Мені цікава логіка і точність правознавства та епохальність історії. Саме це і бажаю передати своїм учням.

Міжпредметна інтеграція, професійне володіння комп’ютером, змістовна презентація уроку – все це принципи роботи вчителя.
Захопленість своєю професією, ерудиція, вміння викликати інтерес до знань, доброта та порядність, віра в дитину, прийняття її такою, якою вона є – саме таке педагогічне кредо вчителя історії та права Миколаївської гімназії №3 Пастухова Олексія Володимировича. .