Гімназійні новини · Фотогалерея · Екскурсія гімназією · Бібліотека · ВчительськаApril 24 2024 11:01:53

ПРАВОВИЙ ЛЕКТОРІЙ ( 9-А клас)
Стаття про проведення правового лекторію у 9-А (кл.кер. Борисенко Олена Олександрівна) класі розміщена на сайті управління освіти Миколаївської міської ради

mk.org.ua/publ/sogodennja_mikolajivskoji_osviti/2015_2016/pravovij_lektorij_gimnazija_3/42-1-0-2644
Обласний конкурс-захист НДР при МАН

Комарова Максима,
якій посів ІІ місце в обласному конкурсі-захисті НДР при МАН
(секція «Географія»),

Пономаренко Дар’ю,
яка посіла ІІІ місце в обласному конкурсі-захисті НДР при МАН
(секція «Психологія»)

Рада НТГ
Учням 8-11 класів
ІIІ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БІЗНЕС-ТУРНІР ДЛЯ УЧНІВ 8-11 КЛАСІВ «СТРАТЕГІЯ ФІРМИ -- 2016»
Хочеш відчути себе у кріслі директора? А зрозуміти, як на практиці керувати компанією, не виходячи із додому і школи?
Якщо так, то запрошуємо Тебе взяти участь у ІIІ Всеукраїнському бізнес-турнірі для учнів 8-11 класів «Стратегія фірми-2016», географія якого охопить усі регіони України, а підтримку надають Coca-Cola, Бліц-Інформ, Поруч, KPMG і ще два десятки компаній. Уже сьогодні Ти можеш відкрити нову сторінку свого життя.

Запрошуємо на бізнес-турнір "Стратегія-фірми-2016"
Вітаємо!
Владиженко А. А, учениця 9-А класу, яка посіла ІІ місце в олімпіадах з географії (вч. Букова Т.А.), історії (вч. Печаткіна О.В.), ІІІ місце в олімпіаді з української мови та літератури (вч.Чередарчук М.В., Бондарук Л.М.); Потапенко В., учень 11-А класу, який посів ІІІ місце в олімпіаді з історії (вч. Маханьковська Л.Й.), ІІ місце в олімпіаді з географії (вч. Косинська О.М), є учасником ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії; Мальцева Н., учениця 10-а класу, яка отримала ІІІ місце в олімпіаді з англійської мови (вч. Плахута Н.Я.), ІІ місце в олімпіаді з української мови та літератури (вч. Висоцька І.А., Карпенко А.Я.), є учасником обласної олімпіади; Полуектова М., учениця 9-А класу, яка посіла ІІ місце в олімпіадах з біології та хімії (вч. Букова Т.А., Абрамова О.М.) та є учасником обласного етапу цих змагань; Зінченко К., учень 7-А класу, який посів ІІ місце в олімпіаді з ІКТ серед учнів 8-х класів (вч. Зінченко С.М.), є учасником обласного етапу.
Призери ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
Звягінцева Ю., учениця 8-А класу, - ІІ місце, ІІІ місце - українська мова та література;
Гошко Т., учениця 8-А класу, - ІІІ місце - географія, історія;
Лук'яненко Д., учень 11-А класу, - ІІІ місце - ІКТ;
Григор'єва П., учениця 9-Б класу, - ІІ місце - зарубіжна література;
Шкуріна П., учениця 11-А класу, - ІІІ місце - зарубіжна література;
Баранова М., учениця 10-Б класу, - ІІІ місце - зарубіжна література.
Вітаємо призерів ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад!
Все буде добре! (День Соборності України в гімназії )
До уваги учнів 10-11 класів! Конкурс есе англійською мовою!
IІ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС ЕСЕ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ З ЕКОНОМІКИ СЕРЕД УЧНІВ СЕРЕДНІХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА
ЕКОНОМІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ
КАФЕДРА ІНОЗЕМНИХ МОВ

Київський національний університет імені Тараса Шевченка запрошує учнів середніх навчальних закладів взяти участь у ІI Всеукраїнському конкурсі есе англійською мовою з економіки на тему:

Pathways to sustainable development in Ukraine:
environmental conservation and economic growth

Учасники конкурсу
Конкурс проводиться серед учнів 10–11 класів загальноосвітніх навчальних закладів України.
Вимоги до робіт
1. Текст есе англійською мовою обсягом не більше 400 слів має бути набраний в межах прямокутного поля на сторінці 3 (шрифт Times New Roman, кегль – 12, міжрядковий інтервал – 1,0, абзацний відступ – 1,25).
2. Есе має бути оригінальною роботою, без цитувань інших авторів, і витримувати електронну перевірку на плагіат.
3. Файл із заповненою анкетою учасника та текстом есе має бути названо із зазначенням міста, номера школи та прізвища учасника (наприклад: Kyiv_179_Kovalenko.doc).
4. Для участі у конкурсі автору необхідно попередньо зареєструватись, надіславши файл із зазначенням ПІБ учасника, контактного номеру телефону, міста та назви навчального закладу на адресу оргкомітету конкурсу knu2016@ukr.net до 8 лютого 2016.
5. Файл з анкетою та есе надсилати на адресу оргкомітету конкурсу knu2016@ukr.net не пізніше 23 години 59 хвилин 1 березня 2016.
6. Переможці конкурсу будуть оголошені 16 квітня під час проведення Дня відкритих дверей на економічному факультеті.
Оргкомітет

Кафедра іноземних мов, економічний факультет, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, вул. Васильківська, 90-А, кім. 1006, 03022, м. Київ, Україна, тел. +38 (044) 526-39-68.

Подробиці на сайті - www.econom.univ.kiev.ua
Це цікаво!!!
В обласному Миколаївському краєзнавчому музеї (вул. Набережна, 29) пропонуються експозиції, що розповідають про самобутню природу та славетну історію нашого краю, митців сучасної Миколаївщини:
- народна майстриня Л.В.Білосвіт;
- А.Д. Антонюк «Святе і чисте джерело»;
- С.Ф.Сєнкевич «Весь світ на полотні».

Довідка: Миколаївський обласний краєзнавчий музей працює з 10.00 до 18.00, вихідний п`ятниця.
Вартість вхідного квитка для дітей - 2 грн, екскурсійна путівка для групи, що складається з 15-20 людей - 30 грн, для замовлення екскурсій тел. 37-70-14.

Затверджено Умови прийому до вищих навчальних закладів України в 2016 році
Інформуємо, що наказ Міністерства освіти і науки України від 15.10.2015 №1085 «Про затвердження Умов прийому на навчання до вищих навчальних закладів України в 2016 році» зареєстрований у Міністерстві юстиції України 4 листопада за № 1351/27796. Докладніше на сайті управління освіти Миколаївської міської ради