Гімназійні новини · Фотогалерея · Екскурсія гімназією · Бібліотека · ВчительськаApril 24 2024 21:32:55

УЧНІ 7-Б ВІДВІДАЛИ БІБЛІОВУЛИК

7-Б клас побував у Бібліовулику (ДБ #8). Це був бібліотечний урок "Книга творить людину". Були нагороджені активні читачі класу і переможниця літнього конкурсу "Бібліотечне бінго' Осадча Яна.

УЧНІ 6-Б ПОДАРУВАЛИ ЧАСТИНКУ ЩАСТЯ ДІТЯМ ОНКОЛОГІЧНОГО ВІДДІЛЕННЯ

Учні 6-Б класу, кл. керівник - Гуцул Марія Володимирівна, разом з батьками подарували частинку доброти та щастя дітям хірургічного та онкогематологічного відділення Миколаївської обласної лікарні. Гімназисти влаштували батли на мильних бульбашках, ігри з різнокольоровими кульками аби тільки маленькі пацієнти лікарні скоріше одужували. Цей захід було проведено в рамках акції "Лікарняні клоуни Миколаєва"

6-Б ВІДВІДАВ БІБЛІОТЕКУ ТА ПРОЙШЛИ КРАЄЗНАВЧИЙ КВЕСТ

Учні 6-б відвідали Миколаївську обласну бібліотеку для дітей та пройшли краєзнавчий квест до ДНЯ НАРОДЖЕННЯ РІДНОГО МІСТА " Я люблю Миколаїв"

ЗУСТРІЧ ІЗ ШКІЛЬНОЮ ПОЛІЦЕЙСЬКОЮ\7-Б

13 вересня у 7-Б відбулася зустріч із шкільною поліцейською ( про ПДР і відповідальність неповнолітніх). Дякуємо Чоковій Вікторії Іванівні (мати Яни Ніколенко) за організацію зустрічі

ТАНЦЮВАЛЬНА ЗАРЯДКА ВІД J.A.M. SCHOOL

17 вересня гімназистів на танцювальну зарядку запросили учасники танцювальної школи J.A.M. SCHOOL(Рубай Марина, Семенова Дар'я, Чернявська Анастасія, Маковей Анастасія). Також дівчата запрошують на новий набір в танцювальні групи школи:hip-hop,break dance,dancehall, jazz funk, vogue - з понеділка по п'ятницю з 15:30 до 20:00 тц «Еко-Маркет» 2 поверх.

ЧЕРГОВИЙ КОМАНДИР — це почесно і відповідально!

ЧЕРГОВІ КОМАНДИРИ

11-Б

Михальченко Настасія

ОЛІМПІЙСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ

Виставка малюнків: 5 класи - долучилися всі учні; 7-А - 20 малюнків! Приєдналися також учні 6-А,6-Б, 7-Б класів.

Виставка газет: 9-А - про спортсменів свого класу; 8-А,8-Б - підготували дуже цікаві газети; 10-А - Бойчук Катерина підготувала презентацію для 5 класів; 10-Б - як актори виступали на олімпійському уроці і презентували спортивні досягнення класу.

УВАГА! КОНКУРС!

ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ У КОНКУРСІ "КОСМІЧНІ ФАНТАЗІЇ"

Конкурс проводиться ДО 30 ВЕРЕСНЯ гімназійний етап!!!

ПОЛОЖЕННЯ ТУТ