Гімназійні новини · Фотогалерея · Екскурсія гімназією · Бібліотека · ВчительськаApril 23 2024 09:23:32

ЗАПАЛИ НАДІЮ В СЕРЦІ

Миколаївська гімназія 3 долучилася до міської акції «Запали надію в серці». Учнівське самоврядування міста ініціювало виготовлення символічних шевронів (вишиті чи з аплікацією). 6 грудня відбудеться фінал акції і бійці військових частин міста отримають шеврони від миколаївських школярів, як вітання з Днем Збройних Сил України.

виготовляли шеврони на уроках праці під керівництвом Лідії Володимирівни Кононової Лидия Кононова. Найактивнішими стали учениці 8-Бкласу.

Ми віримо, що ці подарунки стануть оберегами для наших захисників

4-ИЙ ФЕСТИВАЛЬ ЗДОРОВОГО СПОСОБУ ЖИТТЯ
ЗВІТ АКТИВНОСТІ

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ( 1місце) міського етапу Всеукраїнського конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика:

1. Федорова Альона - 5-А клас

2. П'ясковська Дар’я – 6-А клас

3. Фат’янова Владислава - 11-А клас

вчитель української мови Анна Яківна Карпенко

Вітаємо!!! Харченко Вадим , учень 7-Б класу #Миколаївська_гімназія_3 став 3-кратним призером міських учнівських олімпіад з математики - 1 місце (учитель Ковальова Тетяна Миколаївна), фізики - 1 місце (учитель Гуцул Марія Володимирівна) та хімії - 2 місце (учитель Абрамова Олена Михайлівна)!!! Пишаємося!!! Бажаємо нових перемог на обласному етапі!!!

ПРЕКТИКУМ ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ З НЕНАСИЛЬНИЦЬКОГО СПІЛКУВАННЯ

Заходи в рамках Всеукраїнської щорічної акції #16_днів_проти_насильства розпочалися практикумом для вчителів #Миколаївська_гімназія_3 "Не призначайте винних!Вирішення конфліктів в освітньому просторі мирним шляхом» (базові навички ННС щодня). Безпечне освітнє середовище сприяє психічному, духовному і соціальному здоров'ю школірів.#HS_UA #HealthySchools_UA

ДЕНЬ ГІДНОСТІ 2019
5-А ДІЗНАВСЯ ПРО ТАРІЛКУ ЗДОРОВОГО ХАРЧУВАННЯ

За ініціативи батьків у 5-А класі #Миколаївська_гімназія_3 відбулася зустріч гімназистів із сімейною лікаркою Кондратьєвою Оленою Миколаївною з питань #здорове_харчування . Крім порад фахівця і листівок у дарунок, діти на собі відчули смакоту і привабливість 🍏🍎🍊🍌🥝🥑🥕 #здорове_харчування / Класний керівник Оксана Олексіївна Оксана Ісаханян. Цікавості програми #HS_UA #HealthySchools_UA продовжуються

ЗУСТРІЧ 9-А З ЛІКАРКОЮ-КОСМЕТОЛОГОМ

За ініціативи батьків у 9-А класі #Миколаївська_гімназія_3 відбулася зустріч гімназистів із лікаркою -косметологом Коноваленко І.Л. з теми "Догляд за шкірою обличчя у підлітковому віці" / Класний керівник Тетяна Іванівна Ющенко. Цікавості програми #HS_UA #HealthySchools_UA продовжуються!

ГІМНАЗІЯ №3 ПРИЄДНАЛАСЯ ДО РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЄКТУ З МЕДІАГРАМОТНОСТІ

Гімназія приєдналася до реалізації проекту з медіаграмотності «Re:start democratic discourse 2» («re: розпочати демократичний дискурс-2»), що реалізує на території Миколаївської і Херсонської областей ГО «Інститут розвитку регіональної преси» у партнерстві з Європейським центром свободи преси та ЗМІ (ECPMF), м. Лейпциг, за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.

Лекторка Монахова Тетяна Василівна , докторка філологічних наук, професорка, завідувачка кафедри журналістики ЧНУ ім. П.Могили протягом жовтня - листопада провела дві зустрічі з учнями 9-10-х класів. Розглянули питання: типи маніпуляцій в ЗМІ; як відрізнити якісну і достовірну інформацію від пропаганди і підробки та правила інформаційної безпеки.

Окрема лекція відбулася і для вчителів гімназії.

Вдячні фахівцям ГО «Інститут розвитку регіональної преси» за надані можливості якісного навчання.