Гімназійні новини · Фотогалерея · Екскурсія гімназією · Бібліотека · ВчительськаApril 18 2024 14:43:16

Президент підписав закон про звільнення учнів від ДПА
Президент України Володимир Зеленський підписав закон про звільнення учнів 11-х класів від обов’язкової державної підсумкової атестації, що був ухвалений парламентом 18 червня 2020 р.

Повний текст читати ТУТ

Гімназійна родина на радіо

Представники гімназійної родини: Наталія Федорівна Колесніченко, Оксана Володимирівна Янішевська, Олена Олегівна Огіренко, учениця 6-А класу Владислава Тищук, учень 7-А класу Артур Римбалович в ефірі програми «Радіодень» (спільний спецпроєкт «Українського радіо Миколаїв» та телеканалу «Миколаїв») розповідають про участь у Програмі "Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів"

«Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів» – унікальна соціальна програма, яка сприяє розвитку здорового харчування, фізичних активностей та свідомого ставлення школярів до власного здоров’я.

Програма тривала з жовтня 2019 по травень 2020 року і об'єднала всіх гімназистів, батьків, вчителів і мешканців громади.

Гімназія посіла почесне ІІ місце і отримала 63 тисячі гривень на STEM-обладнання.

Дякуємо всій гімназійній родині за цікаві активності та натхнення! 🎉🎉🎉

ДО УВАГИ МАЙБУТНІХ ГІМНАЗИСТІВ!

НАКАЗ ПРО ЗАКІНЧЕННЯ УЧНЯМИ ОСНОВНОЇ ШКОЛИ

НАКАЗ ПРО ЗАКІНЧЕННЯ УЧНЯМИ ОСНОВНОЇ ШКОЛИ тут

Команда юних психологів запрошує до гімназійної родини

Команда "Юні_психологи" та психолог гімназії- Янішевська Оксана Володимирівна запрошують гімназистів і їх батьків приєднатись до Флешмобу "Гімназія - наша дружня родина".

В відео до 1 хвилини поділіться своїми враженнями про гімназійне життя, про те, як гімназисти стали дружніми та єдиною великою родиною.

Навіщо?

Щоб прийдешні п'ятикласники знали,

що в нас цінують і плекають

кожну дитину від 5 по 11 клас💖

ГІМНАЗІЙНА РОДИНА ВІТАЄ ГІМНАЗИСТІВ З ПЕРЕМОГОЮ У КОНКУРСІ "НАШ ПОШУК І ТВОРЧІСТЬ - ТОБІ, УКРАЇНО!"

І МІСЦЕ

Трошева Нонна, учениця 5-А класу

ІІ МІСЦЕ

Кафтан Олександр, учень 5-А класу

Борисова Марія, учениця 8-Б класу

ІІІ МІСЦЕ

Босяга Софія, учениця 5-А класу

ПОДЯКА ВЧИТЕЛЯМ ВІД УЧНІВ
ДО УВАГИ БАТЬКІВ ВСТУПНИКІВ!

Рекомендації учням щодо проходження ЗНО від психолога Оксани Володимирівни Янішевської

✨Для того щоб ви могли впевнено впоратися з тестом у напруженій обстановці ЗНО, почніть готуватись до тестування заздалегідь. А як краще впоратися з цим завданням, вам підкаже цей матеріал

Рекомендації учням щодо проходження ЗНО ТУТ