Гімназійні новини · Фотогалерея · Екскурсія гімназією · Бібліотека · ВчительськаApril 20 2024 14:39:26

ГІМНАЗІЙНИЙ ФЛЕШМОБ #CмачноКорисно до Дня десерту

Ініціаторка події – Юліана Галактіонова (8-А)

ДЯКУЄМО гімназистам , що долучилися:

5-А Форсюк Олександр, Василіса Овчинникова

5-Б Пряничникова Даша, Шакула Даша

6-А Максим Майоров, Дем’ян Овчинников, Трошева Нона, Софія Босяга, Пацюк Вероніка, Артем Мірошник, Гедулян Ксенія , Федорова Альона

7-А Артем Ісаханян

7-Б Тихонова Анна, Малишевська Настя,

8-А Мезінова Поліна, Клименкова Даша

8-Б Бикова Настя

9 ЛЮТОГО - ДЕНЬ БЕЗПЕЧНОГО ІНТЕРНЕТУ

ВИПУСКНИКАМ ВІД ГІМНАЗИСТІВ.ЛЮТИЙ 2021
1 лютого - Всесвітній день читання вголос
5 теплих днів

Тиждень для зближення гімназійної родини - "Добра справа 8-Б"

01-05 лютого 2021 року

Запрошуємо приєднатися всіх

Класний керівник - Олена Олегівна Огіренко

"Від Бугу до Бугу через Дніпро" /zoom зустріч гімназистів із школярами України.

День Соборності України став дійсно днем єднання школярів з різних куточків України. Ініціаторка зустрічі Оксана Данилова -вчителька географі Київського ліцею №144. Разом із ліцеїстами вона запросила на «урок без кордонів» восьмикласників Сокальської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 що на Львівщині та представників Миколаївщини.

Восьмикласники Миколаївської гімназії №3: Галактіонова Юліана, Карась Максим, Соколовська Поліна, Федорова Світлана розповіли про нашу річку Південний Буг, про її особливості, значення і власне ставлення до водного багатства. Про свою гордість – Західний Буг, із захопленням розповідали восьмикласники з Львівщини. Надихаюче київські ліцеїсти розповідали про могутність і неповторність Дніпра.

А потім у невимушеній бесіді учасники розповідали про особливості дистанційного навчання: неймовірні можливості і справжні виклики і для дітей і для дорослих. До розмови приєдналися і педагоги гімназії: заступниця директора Колесніченко Наталія Федорівна, вчителька географії Букова Тетяна Анатоліївна. Під час незвичайного «уроку без кордонів» виникли ідеї щодо спільнодії школярів України у новому проєкті.

ДО УВАГИ БАТЬКІВ ТА ГІМНАЗИСТІВ 5-11 КЛАСІВ!

На підставі ст.23 Закону України "Про освіту", Постанови Кабінету міністрів України від 09.12.2020 N1236, відповідно до листа управління освіти Миколаївської міської ради, рішення педагогічної ради та з метою дотримання карантинних вимог освітній процес у гімназії з 25.01 буде здійснюватися у змішаному форматі (очно-дистанційно).

Нагадуємо про дотримання карантинних заходів (маски, антисептики, дистанція)!

Пам'ятайте: якщо ви або члени вашої родини маєте ознаки захворювання, будьте відповідальні, не наражайте на небезпеку себе та своє оточення, залишайтесь вдома!

Бажаємо здоров'я вам і вашим родинам!

З ДНЕМ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

ПРИЄДНУЙСЯ ДО ФЛЕШМОБУ "ВІДКРИВАЄМО УКРАЇНУ" ТУТ

21 СІЧНЯ - ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ОБІЙМІВ
ДО УВАГИ УЧНІВ 11 КЛАСІВ!

ДЕТАЛЬНІШЕ ЗА ПОСИЛАННЯМ